top of page

Mod ve İhtiyaç Bildirimi

Mod / İhtiyaç Bildirimi Nedir?

Kullanıcılar, diledikleri zaman, içinde bulundukları ruh hallerini ve o anki psikolojik ihtiyaçlarını sisteme girebilirler. Kullanıcının takip ettiği kişiler bu girişi yaptığında da o kullanıcıya bildirim gelir. Kişi başka bir kullanıcının profil sayfasına girdiğinde de o sayfada profilini incelediği kişinin o anki mod ve ihtiyaç bildirimini görebilir.

Başkalarının Mod / İhtiyaç Bildirimleri Başka Nasıl Görüntülenebilir?

Kullanıcı dilerse mod / ihtiyaç ana sayfasına girerek harita görünümü açar ve konumunu merkez alacak şekilde çevresinde bulunanların mod / ihtiyaç bildirimlerine erişebilir. Bir kullanıcı başka bir kullanıcının yaptığı mod / ihtiyaç bildirimini görüntüleyebilir ve dilerse de anlık mesajlaşma özelliğiyle yazışabilir. Bunun istisnası ise bildirim yapan kullanıcının diğer kullanıcıyı bloklamasıdır.

Mod / İhtiyaç Bildirimlerine İlişkin Bilgileri Veri Olarak Tutuluyor Mu?

Bir kullanıcının eskiden beri yaptığı mod / ihtiyaç girişlerinin dökümünü sadece kendisi görebilir. Grup yöneticileri de dahil olmak üzere başka hiç kimse kişinin tüm verilerine ulaşamaz. Kullanıcının kendisi dışında kalan, grup yöneticileri de dahil herkes kullanıcının sadece son yaptığı girişlerini görebilir.

Mod ekranı ana sayfası...

Mod geçmişi ekranı...

Screenshot_20211125-164129_Novacto.jpg
Screenshot_20211125-164034_Novacto.jpg
bottom of page